O nas

Nasza firma istnieje na rynku polskim od 1994 roku. Na drzewie znamy się jak mało kto, dlatego bez obaw ponad 20 lat temu podjeliśmy się budowy domów z drewna w konstrukcji z bala, konstrukcji sumikowo-łatkowej, konstrukcji szkieletowej.

Nasza firma znajduje się w centrum polski w Dobrzyniu nad Wisłą. Do każdego zakątka kraju prowadzi nas niemal taka sama odległość.

Wieloletnie doświadczenie nie tylko w polsce, ale i za granicą pozwala na realizację projektów najbardziej wymagających klientów. Budujemy nasze domy z drewna, szkieletowe, z bala, a także domy sumikowo-łątkowe w oparciu o nowoczesną i sprawdzoną technologię. U nas klient decyduje i wybiera materiały z jakich zostanie wybudowany budynek, co umożliwia kontrolowanie własnych kosztów.

Służymy doświadczeniem i fachową radą tak by klient w finale był usatysfakcjonowany swoim nowym miejscem zamieszkania.

Wybudowanie drewnianego domu w ciągu 7 tygodni to ogromny wysiłek dla naszej ekipy. Zmęczeni wielotygodniową pracą na budowie patrzymy na uśmiech i radość naszych klientów, pakujemy narzędzia i ruszamy w drogę sprawić radość kolejnym.

W ciągu tych ponad 20 lat naszej działalności wybudowaliśmy kilkaset domów z bali oraz lekkich konstrukcji z drewna. Wszystkie nawet te wybudowane na początku naszej działalności stoją do dziś, mają się dobrze i zapewniają komfort ich domownikom.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy do współpracy.